Aktualności

 • Osuszacze chłodnicze sprężonego powietrza RDP

  Osuszacze chłodnicze RDP

  Po miesiącach ciężkiej pracy z dumą przedstawiamy nowe osuszacze chłodnicze sprężonego powietrza - seria RDP. Aktualizujemy naszą ofertę o osuszacze sprężonego powietrza nowej generacji.

 • Prezentacja oferty Omega air na targach branżowych

  ccc

  Omega air prezentuje swoje produkty na targach branżowych na całym świecie m.in. Shanghai, Moskwa, Chicago, Hannover, Bahrain...

 • Filtry sprężonego powietrza

  Filtry sprężonego powietrza służą do usuwania zanieczyszczeń ze sprężonego powietrza takich jak np. olej czy cząstki stałe. Jakość sprężonego powietrza zależy od zastosowania. Zgodnie z ISO 8573-1 istnieje sześć klas jakości, a wraz z każdym poziomem wzrasta koszt produkcji sprężonego powietrza. Wśród filtrów sprężonego powietrza można wyróżnić filtry wstępne , filtry dokładne, filtry odolejające, filtry z węglem aktywnym, filtry katalityczne oraz filtry sterylne i procesowe.

 • Omega air EXPO

  Omega air EXPO odbyło się w dniach 7-13 maja 2016. Prezentowane były nowości które pojawią się wkrótce w ofercie a także omawiana była strategia rozwoju firmy do 2021 roku

 • Osuszacze gorąco regenerowane R-DRY

  sss

  Seria osuszaczy gorąco regenerowanych R-DRY ma zastosowanie w aplikacjach gdzie wymagana jest energooszczędna eksploatacja. Wykorzystywana jest energia elektryczna do regeneracji adsorbentu, co powoduje że nie ma praktycznie żadnych strat powietrza na regenerację.

 • Osuszacze adsorpcyjne niestandardowe

  Earn Industry Award this year.

  Produkujemy osuszacze adsorpcyjne oraz ziębnicze „szyte na miarę” wg wskazań klienta